Čika - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Malý (do 30 cm)
Čivava
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: dálnice D5
Region: Plzeňský
Datum nálezu: 25.05.2021
Akt. umístění: Psí útulek u Šmudliny

Podrobný popis

Naší rozkošnou malou princeznu nám seslalo nebe, protože jak se objevila? To nikdo neví. Takový malý trpaslík si to štrádoval dlouhé kilometry, podél hlavního tahu, až na dálnici, kde došlo ke komplikovanému a nebezpečnému odchytu. Dobře to ale dopadlo. 
 
Když k nám přišla, musela do vany, blech a blešího trusu měla víc než chlupů. Měla ošklivé jizvy po císařském řezu. Neuměla na vodítku a lidí se bála. Pak se ale dostala k milujícím dočaskářkám Nikče a Ditě, které ji ukázaly krásy světa. 
Čika je milá psí holka, která si ale na nové lidi musí zvyknout. Zprvu se jich bojí. Ale po nějakém čase to je dobré. Vše se v dobré obrátí a je vám věrně po boku. Přestože neuměla nic, dnes si ráda vyjde na špacír a kouká po přírodě. Má hygienické návyky a je čistotná. V době samoty nic neničí. 
Nemá ráda ostatní psy, u koček je to podobné - nestojí o ně.
Hodila by se do rodiny - bytu i domku s dobře zabezpečenou zahradou - kde nebudou jiní psi, malé ani odrostlejší děti. Vyhovovala by ji paní důchodkyně, co šla krásná mladá do penze. K někomu se stereotypním životem, bez přehnaně aktivního života. 
 
Pokud je vám smutno, rádi vnesete do soukromého života světlo a přivítáte novou členku rodiny, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz (pokud 2 - 4 dny neodpovíme, vyčkejte prosím, ozveme se) 
 
S adopčním poplatkem 2.300,- (naočkovaná kombinovanou vakcínou, přeočkovaná, odčervená, odblešená, načipovaná a vykastrovaná)