Pejsek Barbánek

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Střední (31-60 cm)

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat

Podrobný popis

Barbánek je moc fajn mladý pes, který k sobě potřebuje vyrovnaného člověka, který ho povede pevnou rukou, ale s láskou. Uvítal by aktivního pánička, který by se s ním věnoval přirozenému pohybu - túry, caniscross a tak. Mohl by s ním vyzkoušel bull sporty, baví ho přetahování a má dobrý stisk. Hodně ho baví Canine Enrichment, který s ním pěstounka dělá pravidelně.

Barbánek je poslušný, má dobré přivolání i odvolání, chodí krásně u nohy - bez vodítka, na vodítku také chodí krásně - netahá. Hygienu doma má perfektní.

Barbánek je vhodný do bytu i do domku se zahradou. Venku na zahradě se mu líbí, je zvyklý se na ní vyhřívat a odpočívat. Je to hlídač, ale zbytečně neštěká. S ostatními psy vychází dobře, má výbornou komunikaci - zbytečně nevyvolává konflikty, nestojí mu to za to. Je kámoš i s kočkama.

Je zvyklý na granule Rufruf a k nim každý den musí dostávat laktulózu 2 x denně + psyllium. Před nějakou dobou prodělal perineální kýlu, proto musí mít přísnou životosprávu.
Jinak je Barbánek neuvěřitelný pohodář, miluje lidi, miluje výlety, miluje procházky, auto mu nevadí, je na něj zvyklý. Má taky hodně rád vodu a plave velmi dobře. Umí taky odpočívat a vůbec mu nevadí se celý den jen tak válet a odpočívat, když zrovna nemáte čas na velkou procházku. Prostě pes labužník.

Barbánek je něco x stafbull, věk šest let, váha 22kg. Je očkovaný, odčervený, čipovaný, kastrovaný.
Na svůj nový domov čeká ve Skaličce (Královohradecký kraj), tel.: 731 089 079

Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.cz

Adopční poplatek 1500 Kč.