❤️Lyra ❤️❤️- mala seveřanka hledá milujici domov- čtete text ! - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

6 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 6m Icon: Střední (31-60 cm)
Sibiřský hasky
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Srdcem pro psy

Podrobný popis

Zájemců je hodně, není v me možnosti odepsat všem, ale zatím jsme nenašli pro Lyru takový domov, jaký hledáme. Pro Lyru hledáme to nejlepší a nejvhodnejší. Není to o tom, kdo se ozve dřív, dokud nenajdeme domov, jaký hledáme , tak Lyra hold počká . Čtete prosím text.

Husky není vhodný pes pro všechny . Je jiný, přemýšlí hodně za sebe, je paličatý,obtížně cvičitelný ikdyž oddaný. Pokud ho dostatečně nezaměstnáte, najde si zábavu sam.  Není to hlídač ani obranář, za to má lovecké púdy.  Je  vynalézavý, upovídaný, moc neštěká, ale za to hezky vyje. Každý je trochu jiný.  Pořádně promyslete, zda je toto plemeno to pravé pro vás a vy vhodní pro Lyru. Ze je krásná víme take , ale to není vše :) 

Lyra - * 2/2021

Žila vedle maminky na řetězu , ostatni stenata jsou bůh vi kde . Byla velmi začervená, hubena a trpěla dlouho průjmem . Měla giardie, a ma velmi citlivé zažívání. 

* očkovaná(3x infekce+vzteklina) , čipovaná , odčervená, chráněná proti vnějším parazitům do 13.8.2021

* inteligentní , tvrdohlava , odmlouva :), temperamentni , milá, učenlivá , vesela 

* k lidem velmi milá a přátelská , deti má moc rada, ale vhodná určitě k odrostlým dětem ( nejlépe 6+) 

* psy má rada, rada si hraje , ale velikých psu se z počátku boji . Vhodná ke kastrovanemu psovi či kastrovane submisovni fence . Jako jedináček by byla smutná.

* kočky i kralíky bere jako kamarády ke hre , ale  mohla by nechtěně ublížit 

* hygienicke navyky nejsou 100%, ale učí se 

* samotu bez jiného psa zvládá špatne - place a ničí . Samotu s jiným psem lépe , po par dnech neplace a nici tak standatne na stěně 

* nehledáme umístění do kotce ! 
Do adopce pujde po podpisu adopční smlouvy s podmínkou kastrace okolo 7 měsíce veku a po uhrazení adopčního poplatku . 

POSTUP ADOPCE - 

* Nevolejte , stejně vám to na 90% nevezmu z důvodu pracovního vytížení 

* napiste nám na e-mail srdcem-pro-psy@seznam.cz  nebo a napiste nám co nejvíce informací o sobě, zkušenostech se psy atd

* potrebujeme od vás hlavně tyto informace :

Jméno a příjmení / telefon / věk / odkud jste / zda bydlíte v domě či byte a bydlíte-li ve svem nebo v pronajmu/ pokud máté zvíře tak jaké / pokud pejska - pohlaví, vek, snasenlivost, kastrovaný nebo nekastrovany? / pokud deti tak jak staré / proč jste se rozhodli pro pořízení zvířete a z jakého důvodu jste zvolili pravé toto zvire ?/ Kam všude má u vás doma zvíře přístup / kde bude trávit samotu a jak dlouho bude cca sam doma / Pokud plánujete nějaké psi sporty, tak pripdne jaké / Jste začátečníci nebo mate zkusenosti se psy - pripadne jaké / co od psa vlastně očekáváte ? / kdy cca si plánujete domu vzít čtyřnohého kamaráda ?