Nej kamarád Lumírek - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Lumírek, kříženec labradora s německým ovčákem. Mám 6 let, 28 kg. Celý život jsem žil s pánečkem, byl jsem mu stále po boku, podnikali jsme tolik věcí! A pak přišel ten černý den.. Již se o mě nemohl starat, a tak mě odvedl do útulku. Čekal jsem ... bez zájemce. Pak jsem se dostal do dočasné péče pod spolek Psí senioři v nouzi, odkud vyhlížím někoho, komu rozjasním život, komu budu moci znovu dávat lásku. I když, já tedy „senior“ rozhodně nejsem :-)

 

Jsem moc hodný, veselý, mazlivý, pusinkující, akční … prostě úžasný. Hygienu dodržuji na 100%, neničím, štěkám jen, když hlídám. Na vodítku umím. Poslouchám, znám základní povely. Manipulaci snesu, byl jsem hodný i na paní doktorku. Jediné, co se mi nelíbí, je vana, ze které chci utéct :-) Páneček se mnou prý jezdil autobusem a vlakem. V autě jsem zprvu nervózní, ale pak se uklidním.

 

Jsem vhodný i k dětem. Psy a feny snesu, v dočasné péči mám několik kamarádů. Kočky rád nemám. Domov hledám v bytě nebo v domku – pouze uvnitř!

 

Jsem kastrovaný, čipovaný, přeočkování mě čeká. Krev, srdce, zoubky mám v pořádku.

 

Volejte na 776666258, od pondělí do soboty od 9 do 19 hodin. Nepište SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek.Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.