TORNÁDO - vrácen majiteli

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme :-)

Tornádo je zhruba sedm až osm měsíců starý chlapeček, kterého jsme přijali ve spolupráci s útulkem Na konci sveta SR.

Jeho start do života nebyl úplně nejlepší. No, vlastně byl zřejmě úplně strašný. Podle jeho reakcí s ním někdo zacházel jako s onucí a Tordík se zpočátku opravdu hodně bál lidí. Při pohledu na člověka vrčel strachy a když jsme se na něj pokusili sáhnout, v panice utíkal a nebo nahlas plakal. 

Pár týdnů po příjezdu k nám jsme ho však vzali na naše víkendové setkání adopčních rodin (fotky v inzerátu pocházejí ze setkání), kde se nejen naučil běhat na vodítku mezi lidmi, ale také se postupně učil užívat si mazlení a pozornost lidí.  I přes svoji bázlivost ale Tornádo dostává svému jménu a když zapomene na svoje strachy, je z něj pěkně akční uličník. Teď s ním teda trochu mlátí puberta, ale jinak je to moc šikovný kluk, který miluje pohyb v jakékoliv formě. 

Prosíme zájemce, aby důkladně studovali podmínky, které pro Tornáda hledáme. Vzhledem k povaze Tornáda z nich nehodláme slevovat. 

V ideálním případě budeme hledat zájemce, kteří jsou aktuálně bez dětí a nějakou dobu děti ani neplánují. Pokud by měly být v rodině děti, tak jen již skorodospělé a zcela samostatné ve věku 15+. Hledáme zájemce, kteří jsou aktivní a mají s pejsky alespoň základní zkušenosti. Tordík bude potřebovat hodně lásky a péče, také hodně důslednosti a pánečky, kteří budou ochotni do něj investovat svůj volný čas. V rodině bychom uvítali dospělého a již vychovaného pejska ( nebo kastrovanou fenku), který bude Tordíkovi životním průvodcem a parťákem. Nicméně toto není podmínkou. 

Nehledáme - zájemce v důchodovém věku, zájemce s velmi starým pejskem, zájemce s dětmi do 15ti let, zájemce, kteří nebudou ochotni přijet na opakované seznamovací návštěvy.

Aktuálně má Tornádo zhruba sedm osm kilo a už neporoste. 

Tordík odejde do adopce ošetřený tabletou proti parazitům odčervený, kompletně očkovaný, čipovaný a s vlastním petpasem. Podmínkou adopce je kastrace po roce věku - ve smluvně uvedeném termínu.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.