Mauglí, 9,5 kg - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

15 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 15 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý špic
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Mauglí, pejsek s tím nejroztomilejším kukučem. Mám 9,5 kg, cca 13 let. Vlastně ani nevím, co se stalo, ale najednou jsem se z tepla domova ocitl za mříží útulku. Tolik jsem se bál, uzavřel se do sebe. Neublížil bych, ale jen jsem seděl v koutě... Jednoho dne přišla záchrana, hodná paní ze spolku Psí senioři v nouzi, ve kterém nyní čekám na své štěstí. Prosím, adoptujte mě.

 

Je ze mě tak mazlivý, pusinkující pejsek! Budete mě mít stále za patami :-) Hygienické návyky dodržuji, neničím. Štěkám jen, když hlídám, ale hlídač jsem dobrý. Veškerou manipulaci snesu. Dočasná panička mě stříhala, koupala, a i na veterináře jsem byl hodný. V autě o mně nevíte.

 

Se psy i fenami jsem kamarád, jen ke svému jídlu je nepustím :-) Mohl bych i k dalším zvířatům. Domov hledám pouze uvnitř, v bytě nebo v domku, ideálně u pánů, co se mnou budou co nejvíce. Tolik si užívám lidské přítomnosti.

 

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný. Beru léky na srdce a na štítnou žlázu, celkem oboje vyjdou na cca 500 – 600 Kč za měsíc.Zůstalo mi asi 10 zoubků, zbytek mi bylo vytrháno, ale to mi v ničem nevadí.

 

Volejte na 776666258, od pondělí do soboty od 9 do 19 hodin. Nepište SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek.Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.