MIKY

Pohlaví

Fena

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

Léta tu statečně a neúnavně čelíme zvířecímu neštěstí, stojíme tu neohroženě pro opuštěná a týraná zvířata a pomáháme tam, kde jiný člověk selhal. Nyní ale potřebujeme pomoci my a proto se obracíme na vás všechny, pejskaře, se srdcem na správném místě. Jednu z nás, úžasnou psí mámu a záchranářku, skvělou lidskou duši a dočasnou i adoptivní paničku, postihla velmi vážná nemoc. Osud si zahrává s jejím osobním životem i zdravím, velmi nehezky a tak musí přijít loučení s dvěma z pěti úžasnými psími dušemi, které u ní v nouzi našli útočiště a pevný, láskyplný domov. Oba celý život tráví bok po boku a nechtěli jsme je rozdělit, ale situace je velmi vážná a proto pro Mikýska hledáme domov i samostatně.

Chlupatý chlapeček Miky a blonďatá menší holčička Sally byli společně odebrání z nevhodných podmínek, kde poznali jen nulovou péči a bití. Společně se dostali do azylu a společně našli láskyplný domov, o který nyní, bohužel, chtě - nechtě, přichází. Jsou na sebe fixovaní, ale nepodařilo se najít jim společný domov a proto i Mikýsek je k adopci samostatně, idálně k nějaké další fenečce.

Miky je 6ti letý čokoládový, huňatý mazel, který miluje lidi i děti, lidskou společnost, mazlení, drbající ruku a nonstop hlazení. Má 25 kilo, je to kříženec podobný setrovi, nebo borderce. Má základní poslušnost, je to úžasný parťák a věrný, veselý přítel. Rád si hraje, je to milý, veselý kluk, zpočátku tahá na vodítku, ale po chvilce už jde hezky, je to aktivní pes, co potřebuje hodně vyžití venku, rád si hraje a užívá pozornosti člověka. Fenečky miluje, pejsky si vybírá. Bude ideálním partákem aktivní rodině, která na něj bude mít čas a zahrne ho láskou a pozorností. Není vhodný ke kočičkám a domácímu zvířectvu a drůbeži. Může k dětem, ale ne úplně maličkým, mohl by je v zápalu hry, povalit.

Je zdravý kastrovaný, čipovaný, očkovaný, odčervený. Hledáme mu domov v domečku se zahradou s bydlením doma, jako právoplatnému členu rodiny. Hledáme majitele, kteří se mu budou věnovat a poskytnou mu zázemí a lásku. Nachází se u Příbrami. Do nového domova půjde po podpisu adopční smlouvy . Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705