Eric alias RICKY

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Border kolie
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: OZ Srdce pre všetkých

Podrobný popis

PRAHA - Nádherný pejsek Eric, kříženec border kolie, narozený cca 1/2020 hledá svůj nejlepší domov, kde bude jeho plnohodnotným členem.Je středního vzrůstu, váží 20 kg, 45 cm, očkovaný a čipovaný, kastrovaný.
 
Eric, Ricky je skvělé štěně, co objevuje svět i sebe. Je to taková energická koule, co se lehce nechá rozptýlit světem, protože je prostě potřeba ho objevit, všechny přivítat a očuchat všechny psy, zvířata i lidi.
Ricky je kříženec border kolie, rád běhá, skáče a zrovna po X měsících na světě objevil, že miluje vodu, které se nejprve bál.
 
Ricky není konfliktní ani dominantní, jen pokud po něm někdo vystartuje, tak se brání - přirozeně. Snese se s fenkami a psy, kteří nedominují.
 
Rád běhá a skáče, bude ideální pro nějaký psí sport, agility, ale pořád se nechá lehce rozptýlit. Nejdřív se všeho trochu bojí a jakmile si na vás zvykne, bude vás následovat a věřit vám ve všem. Chce to jen pomalu, než přijde nato že se není čeho bát.
 
Nikdy to nebude pejsek, co bude dlouho sám, ať doma nebo na zahradě, na lidi je hodně fixovaný, ale v práci i doma se chová čistotně a neničí věci. Pokud je sám štěká a naříká, ale určitě se to dá trénovat.
 
Základní povely se učí rychle, umí jezdit autem, autobusem, metrem i tramvají - vlastně vstupuje do každých otevřených dveří, které vidí, s nadšením. Už umí běhat se skejtem a u kola se také učí. Na přivolání poslechne a přiběhne -jen mu cestu nesmí zkřížit veverka nebo zajíc, to dá přednost loveckým pudům, ale pak se vrátí.
Na lidi je dost fixovaný a rád se mazlí. Rickyho můžete vzít kamkoliv a dělat cokoliv, dokud bude s Vámi, bude spokojený.
 
Zájemci pište nám sms na číslo 737 636 199 (NEVOLAT, vhodným zájemcům se určitě ozveme, čteme všechny zprávy i emaily) nebo na email oz.srdce@gmail.com, info o vás a jaké máte zkušenosti se psy. Děkujeme
 
Budoucí majitele čeká adopční smlouva, poplatek a předkontrola.