Monty - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 1 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Podrobný popis

Jméno: Monty
Věk: cca 1 rok
Velikost: velký (23 kg)
Snášenlivost: ke psům je snášenlivý, jen je trochu moc hrr a ne každý pes toto akceptuje, kočky nejsou vyzkoušené, neprojevuje žádné znaky agrese, s ohledem na jeho velikost a akčnost doporučujeme spíše k větším dětem, aby malé třeba neporazil
Nachází se: Praha 9
Kontakt: FB David Dohányos, tel: 721 533 737

Monty je veselý a přátelský mlaďoch, na kterém se nepříznivý osud prakticky nijak nepodepsal. Při příchodu do dočasky byl poměrně podvyživený se zažívacími potížemi, ale díky jeho neutuchající chuti k jídlu a opatrné dietě se velmi brzy napravil.
Má neustále dobrou náladu, miluje lidi, procházky a přetahování o jeho gumovou hračku. Je to takový uzlíček lásky a radosti ve velkém těle, takže umí být i pěkným buldozerem, musí se ještě naučit ovládat svoji jinak roztomilou hyperaktivitu. Je však ještě hodně tvárný, během doby, co strávil v dočasce, udělal velký pokrok a pokud se dost koncentruje, tak moc hezky poslouchá.
Hygienu má zvládnutou, doma nic neničí a o samotě se hlasitě neprojevuje.
Pro Montyho hledáme aktivní páníčky, kteří budou nadále vychovávat a dopřejí mu dostatek vyžití. Vícečlenná domácnost, kde by byl parťákem a rodinným psem, ideálně bydlení v domku se zahradou, s pobytem uvnitř, ale zvládá v pohodě i pobyt v bytě. K úplně malým dětem raději ne, není agresivní, ale je přeci jen velký a svou lásku dává velmi najevo, malé dítě by mohl porazit.
Do nového domova půjde čipovaný, kastrovaný, očkovaný, odčervený, po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.
Postup adopce najdete na: http://www.pesnejvernejsipritel.cz/psi-k-adopci/