Bárny - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 4 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Jihomoravský
Datum nálezu: 14.04.2021
Akt. umístění: Útulek pro psy Zoo Hodonín

Podrobný popis

ZPRÁVA Z NOVÉHO DOMOVA 6.7.2021

Ahojky holky:-D,
všechny vás s Barnym moc zdravíme po týdnu v novém bydlení. Barny je snad spokojený:-), my teda s přítelem jsme oba.Pelíšek si sám určíl, že bude mít v garáži, která je naštěstí prázdná a je tam asi nejchladněji.Ale má ji celý den otevřenou a dneska páneček prohlásil, že garáž, dvorek i zahrada už jsou stejně jen jeho.
Chodíme na dlouhé vycházky 4x denně takže doma potom jen leží, funí a odpočívá. Což dokazují skoro všechny fotky:-D. Na procházce fotit mi zatím moc nešlo, protože to uháníme většinou rychlým tempem. Je tu na polích asi mraky zvířat takže Barny nestíhá čuchat.
Absolvovali jsme i v pátek kontrolu na veterině. Úplná pohoda a bez náhubku. Jen nakládka do auta byla trošku složitější. Měl asi strach, že ho vezeme zase někam do útulku.
Ale jinak šikulka. Dostal mastičku na ten otlak na nožce co si pořád okusuje a mastičky na oči. S operací máme počkat jestli zabere léčba, teď v létě určitě ne skrz ty horka a hojení a potom na podzim říkala paní doktorka, že uvidíme co a jak, a když tak by přišel na řadu specialista na oči v Uherském Hradišti. Ale důležité je, že akutní to není a nic zatím nehrozí.
Babičku ani ségru od přítele naštěstí nesežral, i když možná troooosku skoda:-D:-D, ale to by tu asi nemohl potom zůstat. Takže ještěže tak, uffff.
Nó a kytičky a rajčata jsou taky zatím celé tak má kluk ušatá zatím pochvalu. Ale radši to všichni hned zaťukejte ať ho ještě nenapadne se na ně kouknout.
Takže všechny zdravíme a moc děkujeme za všechno. Posíláme pár fotek a určitě se zase ozveme. Mějte se moooooc krásně:-).
 
Markéta a Barny

 

Bárny je čtyřletý SAO. Při procházkách ostatní psy ingnoruje a k lidem se chová přátelsky. Svůj prostor si ovšem před cizími návštěvníky hlídá. Je zvyklý žít venku na velkém pozemku, v kotci se mu příliš nelíbí. Pokud máte o Bárnyho zájem, kontaktujte paní Dubskou na katerina.dubska@uzsvm.cz nebo telefonicky na 518 398 449.