Holy - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí útulek u Šmudliny
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Kdyby z nebe padali andělé, Holy by byla tím, kterého vám sneslo přímo nebe. Vaše srdce by zněžnilo a rodinná náruč by čekala jen a jen na ni. Přidělejte ji malá černá křidýlka a bude z ní dokonalý černý anděl.

Toto dokonalé stvoření je báječné povahy a vyzařuje z ní klid a vyrovnanost. Je aktivní, ráda se válí, dělá blbosti, umí odpočívat a nejde o šílence, co vás nenechá vydechnout. Hledáme pro Holy rodinu, která je zvyklá rozdávat moře lásky. Je zvyklá na přítomnost lidí, takže budeme moc rádi, když by si ji adoptoval někdo, kdo ji věnuje opravdu maximum času. Povahu má naprosto vyrovnanou: nerozhodí ji větší množství lidí, auta, ruch města, sirény, houkačky, velké stroje, řev dětí, apod. Nemá problém s vyrovnanými psy. Je čistotná, nic neničí. Na veterině je trochu bázlivá a nesvá. Hledáme pro ni rodinu s domem, zahradou a zázemím uvnitř na pelíšku. Těšíme se, až budeme jednat s novými zájemci, protože tato adopce za to stojí! 
 
Holy žila v bytovce se svojí rodinou, pak ji vystěhovali do zahrádkářské kolonie, kam za ní přišli jednou za čas. Byla zima, zrovna udeřily šílené mrazy a sousedé upozorňovali na nevhodný chov psa - byla přivázaná řetězem k autu. Nulová možnost se zahřát. Tak jsme ji dovezli boudu a dřevitou vlnu, aby se jí tam lépe žilo. Tenkrát jsme se ale neviděli naposledy. Majitelům několikrát utekla, protože tam nechtěla být sama. A tak se dostala k nám. 
 
Pokud máte o Holy zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz
 
V útulku je od dubna 2021.
S adopčním poplatkem 2.300,- (Naočkovaná kombinovanou vakcínou, po měsíci přeočkovaná, čipovaná, odčervena, vykastrovaná, Bravecto proti blechám a klíšťatům)