FIONKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Středočeský
Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Fionka a je mi kolem 8 - 9 let. Jsem malá střapatá kulička,s roztomilým originálním výrazem, milá dáma z Voříškova, co hledá svoje doma. Vážím 6 kilo a jsem hodná, nenáročná holka, co potřebuje pomazlit a podrbat, miluji lidi a s pejsky ani s kočkami nemám žádný problém. Mám ráda provházky, na vodítku chodím hezky, nejsem žádný sportovní přeborník, ale po zahrádce si šmejdím moc ráda, stejně jako pak doma si lebedím v pelíšku nebo na klíně a jsem spokojená. Mojí zálibou je jídlo a dožaduju se často toho lidského, ale jsem teď v dietě, takže s tím mám teď utrum, a teta říkala, že se pro mě vaše člověčí dobroty nehodí. Kvůli jídlu ale dokážu být dost nevrlá a tak mě musíte nechat jíst v klidu, protože svojí mističku si hlídám. Ráda bych našla milé lidičky, laskavou náruč hodných páníčků, ať už mladších či starších, budu spokojená v klidném pohodovém prostředí. Vaše Fionka."

Fionka je starší, asi 8 - 9 letá malá kříženka, která má ráda svůj klid, ale také se ráda mazlí a užívá si společnosti svých lidiček. Je to hodná nenáročná holka, trochu trvdohlavá a svá. S pejsky vyjde bez problémů, ani s kočkami nemá žádné konflikty. Může být jako jedináček, nebude jí ale vadit ani jiný psí parťák. Fiona je pohodová fenečka, je čistotná a doma vydží sama bez problémů. Venku chodí hezky na vodítku, prospěl by jí pohyb, kvůli mírné nadváze. Bude ráda miláčkem rodinky bez dětí, domek se zahrádkou uvítá ale mohla by bydlet i v bytě. Občas může být trochu nevrlá, pokud se jedná o jídlo. Svojí misku si hlídá a pokud ji chcete jídlo brát, dokáže se ohradit. Mimo tyto situace, kterým se v pohodě dá předejít, necháte - li jí u jídla klid, s ní nejsou žádné problémy.

Fionka je odblešená, odčervená, čipovaná, kastrovaná a bude očkovaná. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po přechozí návštěvě v dočasné péči, Praha západ po tel dohodě. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel, 602 259 705