COOPER - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme :-)

Cooper je zhruba dva až tři roky starý pejsek. Trochu přerostlý kříženec jezevčíka. Odhadem váží dvanáct kilo. Pochází z osady na východním Slovensku. 

Cooper si zřejmě nezažil moc dobrého a nové tváře v něm vzbuzují strach. Bojí se, že mu budou lidi ubližovat. Jakmile ale dostane čas se seznámit, je z něj velmi milý a vtíravý pejsek, který touží po mazlení. Radost občas projevuje stylem hromdopolice a nemá problém vyskočit do půl pasu člověka. :-D 

Coopík by rád dělal společnost přiměřeně aktivním lidem. Na to, jak neohrabaný občas je, umí velmi pěkně chodit na vodítku. Nicméně problém u něj je, že nemá rád ostatní pejsky a tak bude potřebovat pánečky, kteří ho udrží, případně dovedpu přesvědčit, že není potřeba kolem sebe pouštět hrůzu. 

Z čistě preventivních důvodů bychom ho raději viděli v rodině, kde nejsou úplně malinké děti. Cooper potřebuje ještě hodně výchovy a také vrátit důvěru v lidi a tak bychom byli rádi, kdyby se mu nová rodinka na plno věnovala. 

ODKAZ NA VIDEO - https://youtu.be/aHjndFVKM_M

Do adopce půjde odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a s podmínkou kastrace - ošetřeno smlouvou (lze vyřešit u nás před vlastní adopcí).

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.