Rocco - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Azyl Dej pac !

Podrobný popis

Haló, jsem Rocco (někdy i Rokoko…kvůli pár faldikům, které mi pomalu, ale jistě mizí) a hledám si nové doma! Je mi cca 6,5 roku, jsem značně fešný kříženec velikosti cca po vaše lidská kolena a vážím 25 kg. Do dočasné péče v Plzni jsem se dostal v druhé polovině dubna přímo od paničky, která mě, i přese všechny snahy, nemůže dále mít u sebe. Loučení bylo smutné, sebral jsem ale všechny síly a v dočasce už si trochu zvykám. A jak vypadá můj den a jaký jsem? Tak když se zrovna nevenčím, neprocházkuju a nevýletím, tak jsem doma a spím - např. když je dočaskářka někde fuč. Občas se laxně projdu po bytě, zacvičím jógu a zakončím to zase kde? V pelechu…O samotě neštěkám, nevyju, neničím, prostě spím, nebo se tak poflakuji. Když přijde dočaskářka dom, tak jí přivítám a těším se, co bude dál. Mám moc rád lidi a to bez rozdílu (ženy, muže, děti, stařenky i stařečky). U své bývalé paničky jsem žil v domácnosti s malým klukem a to bylo fajn. Co mi zatím trošku nejde, to jsou další psi. Když je potkám, tak je zatím vyštěkávám, někdy už se podaří, abych si sednul a uklidnil se, někdy se dokonce povede je obejít. Dokonce jsem už byl i se psem v jednom bytě (ale byl to fakt děsný pohodář), tak třeba se to při dlouhodobějším trénování zlepší. Vodítko znám, rozhodně mi nevadí, jen když je kolem moc psů, tak na něm trochu tahám, ale i na tom se maká. Umím hrozně pěkně K noze, sedni, čekej a tak. Jsem šikovný a hodný pes a budu Vás mít hrozně rád. Váš Rocco “Rokoko”

akt. 24.5. Rocco je ideální pes do rodiny, má kolem sebe rád lidskou smečku (vypozorováno na návštěvách:)) ale není to nutnost. Baví ho výlety po horách i canicross, ale rozhodně nepohrdne gaučem a rád spí.

V případě zájmu volejte ve všední dny mezi 8 - 19 hod. na tel.: 608 697 844 nebo 565 381 244. Prostřednictvím kontaktního formuláře odpovídáme v řádu týdnů.