Ušlechtilý Remy - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 10 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

 

Každé otevření dveří kotce s pocitem, že si pro mě přišel můj zachránce..a nic! Ztrácím naději, že má smysl čekat na ten den, kdy budu moct žít dál s někým, kdo mě bude milovat a kdo mě ochrání, když bude třeba. S někým, kdo by se za mě rval a kdo by mi nikdy neublížil. S někým, kdo se zamiluje a nikdy mě už neopustí. Nemožné se stává skutečností. Po necelých třech letech odcházím do dočasné péče Psí senioři v nouzi, a jsem jen malý krůček od mého přání. Hledám své doma!

Jmenuji se Remy, je mi 8 let a vážím 22 kg. Jsem moc hodný, mazlivý, věrný a hravý kluk. Miluji dlouhé procházky a veškerou aktivitu. Jsem vášnivý aportér, se kterým není nuda. Hygienické návyky dodržuji na 100%, o samotě vydržím. Hlídám, když je třeba. Na vodítku umím, ale samou radostí z procházky táhnu. Do auta se těším, sám si naskočím a v tichosti si užívám jízdy.

Veškerou manipulaci snesu. Hledám domov pouze uvnitř, v domku nebo v bytě. Mohu i k rozumným dětem, ostatní psy si vybírám a kočiček si nevšímám.

Jsem zdravý, kastrovaný, očkovaný a čipovaný. Mám nově vyčištěné zoubky a krev i srdce v pořádku.

Volejte na 739332300, od pondělí do soboty v čase 9 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče u Rudné u Prahy.