DASTY - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 9 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: OZ Srdce pre všetkých

Podrobný popis

❤️ DASTY ❤️

Je to miloučký 9letý mazlík. Užívá si naplno všechny nové vjemy. Když jel poprvé autem, nemohl se vynadívat na okolní svět. Miluje vycházky a výlety. Denně chodívá i několik km a potom spokojeně spinká ❤️

❤️ S dětmi je kamarád, nechá se škrabkat, hladit a ještě se i povalí na záda na poškrábání bříška. 

❤️ Bohužel mu chyběla socializace s jinými pejsky, takže má tendence je nahánět a štěkat za nimi a v tu dobu i řádně tahá na vodítku. Jelikož má 40 kg živé váhy, tak potřebuje při venčení pevnou, ale také silnou ruku. Na tomto ještě pracujeme.

❤️ Kočky zatím nijak neřešil a s jinými zvířaty jsme ho neměli možnost vyzkoušet.

❤️ Není agresivní ani při krmení. Ovládá už povel SEDNI, i sednutí při čekání na jídlo. Učíme ho také, že půjde ven z kotce až po zklidnění.

❤️ Jelikož žil celý život tam, kde můžete vidět na posledních 2 fotkách, tak není moc vhodný do bytu. Nemyslíme si, že by uvnitř něco ničil, ale spíše by si vše označkoval a nová rodina by se musela popasovat s hygienou, i když kotec si znečisťuje málokdy. Snaží se venku na procházce.

❤️ Ideální by byla pro něho rodinka s dětmi, s domečkem se zahradou. Moc za něj prosíme, je moc hodný a vděčný. To vám může potrdit každý, kdo dal domov staršímu pejskovi z útulku. Ta vděčnost a láska se nedá nikde koupit. ❤️
Zájemci pište nám sms na číslo 737 636 199 nebo email, kde nám napište info o Vás a Vašich zkušenostech.Prosím NEVOLAT, vhodným zájemcům zavoláme sami. 

Podepisuje se adopční smlouva, platí adopční poplatek a děláme předkontrolu. ✌️