Jack

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Unie práv zvířat z.s. - Srbce u Pardubic

Podrobný popis

JACK
HLEDÁ DOMOV
Jack je 3-4letý kříženec labradora. Za svůj život se nic nenaučil, nikam než na zahradu se nepodíval a o kvalitním jídle nemůže být ani řeč.... Co si urval, to měl...někdy neměl nic a někdy nějaké zbytky třeba od stolu. Na veterinu se nepodíval nikdy a nikdo se mu také nijak jinak nevěnoval, prostě žil,byl a víc nikdo neřešil. Není proto divu, že nic neuměl, na vodítku tahal a venku na procházce nevěděl kam dřív....asi nevěřil, že svět je tak velký,plný pachů a míst, kde se může proběhnout. To vše se ale změnilo, když byl převezen do úžasné dočasné péče, kde se mu zaléčil průjem, odčervil se, naočkoval,očipoval a začal poznávat co je to běžný chod domácnosti,chůze na vodítku a také že se čůrá venku na trávě. Stal se z něho veselý, hravý a zdravý kluk, který se rád učí všemu novému. Je moc hodný a chytrý. Přítomnost člověka naprosto miluje a míček dokáže nosit klidně celý den, když mu ho budete házet.S hygienou je to už také lepší a na vodítku to chce ještě potrénovat, ale jde mu to už skvěle.
Ostatní pejsky moc nemusí, ale kočičky nebo větší klidná fenečka by mu nevadila

Hledáme pro Jacka super rodinku bez malých dětí, nejlépe v domečku se zahradou a přístupem dovnitř. Je rád ve společnosti lidí a pokud tedy hledáte psa k boudě na zahradu prosím ušetřete můj čas a ani mi nepište. Jack půjde tam, kde bude právoplatným členem rodiny a kde si klidně lehne s váma u televize na sedačku a nechá si drbat kožíšek.
Pokud jste se do tohoto úžasňáka zamilovali, pište do zpráv Šárka Hnízdilová nebo sms 774 997 808, kde mi rovnou napíšete něco o sobě,rodině,zkušenostech se zvířaty a co Jackovi můžete nabídnout. Na zprávy: mám zájem,je pes volný apod...NEREAGUJI

Počítejte s předadopční kontrolou u vás doma, uhrazením adopčního poplatku a adopční smlouva je samozřejmost. Jack se nachází kousek u Brna.

774 997 808