Rose (bázlivá)

Pohlaví

Fena

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Zvíře v tísni, z.s.

Podrobný popis

Video 5/23: https://www.facebook.com/zvirevtisni/videos/784887416640951 

Edit 2023: Zatím stále plachá a nesnese manipulaci ani vodítko, ale jinak už šťastná, veselá a hravá. Neztrácíme naději. 

Edit 2.7.2021: Rose, to není jen krásný voříšek, ale i pěkně tvrdý oříšek... Neuvěřitelných už celkem dvanáct zájemců o adopci, ale je to s ní běh na dlouhou trať... Opravdu hodně pošlapaná dušička v horším stavu, než jsme čekali, respektive jsme nevěřili, že až tak... Každodenní socializace, práce na důvěře a komunikaci, i Trust technique. Odborné posily z řad profesionálů budou následovat. Držte jí/nám palce, ať se brzy zlepší a může jít domů...

V sobotu 10.4. 2021 jsme spolu s pěti kočkami přijali fenku středního křížence z opuštěného pozemku po zemřelém majiteli. Rose nemohla najít umístění pro její extrémní bázlivost, která se projevuje i kousáním. Svůj momentální stav a blok projevuje i zvukově a ničením. Je jí přibližně rok a půl, takže mladá a snad se brzy podaří vyléčit její duši. Zatím se s ní nedá vůbec manipulovat, pak půjde na kastraci, očkovaná, čipovaná i převezená byla po sedaci. "Konejšení" je u ní samozřejmě kontraproduktivní, potřebuje jistotu, výchovu a víru, že už je vše v pořádku.
Po socializaci a kastraci k adopci, na dotazník a adopční smlouvu.
www.zvirevtisni.org, info@zvirevtisni.org,
Azyl ZVT
Celé album: https://www.facebook.com/media/set?vanity=zvirevtisni&set=a.3663731220403762