VIRGIN - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme :-)

Virgin je necelý rok starý pejsek, kterého jsme přijali ve spolupráci s útulkem Na konci sveta SR. Pejsek byl zachráněn z osady na východním Slovensku a bohžel to vypadá, že se tam k němu nechovali dobře. 

Virgin je bázlivější povahy, zřejmě ho někdo v minulosti bil. Je potřeba k němu přistupovat s klidem a rozvahou tak, aby vždy věděl, že se na něj páníček chystá sáhnout. Pokud na něj sáhnete nečekaně nebo na něj jdete moc hrrrrk, většinou začne nahlas strachy kňučet. Nicméně podstatné je to, že jakmile si na svého člověka zvykne, je z něj velmi milý a mazliví chlapík, který je někdy až dotěrný. Věříme proto tomu, že se při správné dávce lidské lásky brzy otřepe a bude z něj výborný společník. :-) Malou neřest u Virgina vidíme v tom, že má tendence poštěkávat, když se mu něco nezdá. Nový majitel na tom bude muset zapracovat (my na tom už taky pracujeme) a bylo by fajn si dobře rozmyslet jeho případný pobyt v paneláku. 

Zájemci o adopci musí počítat s tím, že pojedou na minimálně dvě seznamovací návštěvy. Virgin si svoji novou rodinu musí napřed omrknout. Pokud nehodláte na nezávazné návštěvy dojéždět, ušetřete si prosím čas s psaním seznamovacího emailu. 

Z výše uvedených důvodů Virginka rozhodně NEDÁME k dětem a NEDÁME ho ke starším lidem důchodového věku. NESNAŽTE se toto rozhodnutí zvrátit.

Do adopce půjde odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a již také z předešlého útulku kastrovaný.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.