CASH - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

9 měsíců

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 9m Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

AKTUÁLNĚ MÁME JIŽ DOSTATEK ZÁJEMCŮ A DALŠÍ DO POŘADNÍKU NEPŘIJÍMÁME. SKUTEČNĚ NEPŘIJÍMÁME. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. 

Cash je cca tři měsíce starý pejsek, kterého jsme přijali ve spolupráci s útulkem Na konci sveta. Cash pochází z romské osady na východním Slovensku a je to doslova kříženec kříženců. Sice zde máme i jeho maminku Cindy, která vypadá jako kříženec jezevčíka, ale táta je nejistý.. Nicméně Cash už teď vypadá jako špagetka na krátkých nožičkách, takže ho ten jezevčíkoidní vzhled zřejmě v budoucnu čeká. 

Cash není jako normální štěňátko od chovatele. Narodil se ve špatných podmínkách a velkou část svého krátkého života strávil napřed v jednom a pak ve druhém útulku. Není tedy zatím úplně zvyklý na mazlení se svým člověkem, ale i přesto je poměrně přátelský a snaživý. Věříme, že při správné dávce lásky vše brzy dožene. 

Vzhledem k tomu, co si Cash prožil, pro něj nehledáme rodiny s dětmi do cca dvanácti let. Cash potřebuje plnou pozornost svého majitele a podle toho taky budeme zájemce vybírat. Respektujte to prosím. 

Do adopce půjde odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a s podmínkou kastrace po roce věku - ošetřeno smlouvou.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.