Chappy- Neverending Joy and Fun - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Milý, sladký, veselý a vynalézavý psí sladký puberťák jménem Chappy se poohlíží po své nové rodině, se kterou zažije spoustu zábavy a dobrodružství. 7 měsíců a 13 kilo, v dospělosti odhadujeme váhu okoli 15kg. Nachází se na Slovensku, po dohodě je možné ji přivézt na hranice. Adopční poplatek 60 euro.

Malý Chappy je odrostlé štěňátko, zatím ještě nepolíbené výchovou. Miluje lidi, všechno ho baví, je poměrně aktivní, proto hledá stejně založenou rodinu, která se mu bude věnovat. Určitě bude třeba ho naučit alespoň základní poslušnosti, Chappy miluje běhání, rád by chodil na dlouhé výlety a procházky, stejně tak si velmi oblíbil přítomnost člověka, hlazení a tulení.

Hledáme pro něj nový domov ideálně u lidí bez dalšího pejska, pokud by měl mít psího sourozence, je třeba, aby měli majitelé s výchovou pejsků již nějaké zkušenosti. Chappy si na dlaší pejsky rád dovoluje, je to ale stále ještě tvárné štěňátko, pod správným vedením z něj vyroste skvělý čtyřnohý parťák a kámoš.

Pokud jste aktivní, máte ideálně rodinný domek se zahradou, spoustu lásky na rozdávání a chuť se vrhnout do výchovy sladkého psího puberťáka, určitě se Chappymu co nejdřív ozvěte, ať nemusí dlouho čekat.

Očkovaný, čipovaný, odčervený. Chappy půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku. V případě zájmu o Chappyho nám prosím napište pár informací o sobě na e-mail cernanek16@azet.sk nebo volejte +421908075038. Děkujeme :)