věrný parťák Dasty - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 13 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Dastík, cca 11 let, 24 kg, ale měl bych mít tak 20 kg. Zemřel mi páneček, dostal jsem jméno „Nechtěné dědictví“. Skončil jsem v útulku. Zprvu jsem nekomunikoval, nechtěl jsem nikoho, jen svého milovaného. Plynuly měsíce, léta, a já se začínal smiřovat s tím, že ho již neuvidím, zároveň ale i s tím, že nový domov jen tak nenajdu – starší, tmavý, chlupatý pejsek, o které zájem není. Nyní čekám ve spolku Psí senioři v nouzi, kde mi říkají, že lásku, trvalou, v teple nového domova, se mi najít pokusí.

 

Na svou dočasnou paničku jsem se nafixoval, jsem jí stále za patami, necham si od ní vše líbit – česání, koupání, kapání oušek, …. Jsem takový věrný parťák na mazlení uvnitř, zahradu, procházky. Hygienické návyky dodržuji, neničím, přehnaně neštěkám. Na vodítku umím. Psy snesu, mohu i ke kočkám, slepicím, příp. dalším zvířatům, k dětem pouze starším.

 

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě.

 

Jsem kastrovaný, čipovaný, přeočkování mě čeká. Krev i srdce mám v pořádku, zoubky vyčištěné. Vzhledem k věku mě občas bolí zadní nohy, proto je doporučeno podávat kloubní výživu.

 

Volejte na 776666258, neposílejte SMS ani jiné zprávy, od pondělí do soboty od 9 do 19 hodin. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Dvůr Králové nad Labem.