Laky

Pohlaví

Fena

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Unie práv zvířat z.s. - Srbce u Pardubic

Podrobný popis

LAKY
....hledá domov, 
pomůže i dočasná péče.

Rozzáříme ty smutné oči společně?

Laky je desetiletá dáma, která si život společně s její psí kamarádkou žila se svojí rodinou v domečku se zahradou a byla spokojená. Bohužel se situace změnila  a obě holky si hledají nové místečko, kde mohou šťastně žít. Laky parťačka už domov má a tak Lakinka zůstala sama a hledá....Hledá klidnou rodinu, kde se jí dostane péče,lásky a kde bude právoplatným členem rodiny.Je to společnice do nepohody a na krátké procházky
Lakinka je velice hodná,má ráda lidi i děti a nevadí ji ani ostatní pejsci a fenky. Je to ale dáma v letech a tak k sobě hledá klidnější psí parťačku, která ji nebude otravovat a budou společně odpočívat doma na pelíšku nebo se v létě vyhřívat na zahradě na sluníčku a větší děti, co už ví jak se k pejskovi chovat.Lakince by tedy bylo dobře v domečku se zahradou a přístupem do domu. Rozhodně to není pes na zahradu k boudě nebo do kotce. Je to větší plemeno a tak i ji bohužel postihly problémy s nožičkama, bere výživu na klouby,potřebuje teplo a něžnou ruku, která ji pohladí. 
Je očkovaná i čipovaná.
Laky momentálně žije na Moravě (Přerov) a byli by jsme rádi, kdyby v tomto regionu i zůstala, ale rozhodně to není podmínkou.

Pokud máte místo v srdíčku,chcete Lakince dopřát péči a udělat ji zase šťastnou, pište do zpráv Šárka Hnízdilová nebo SMS zprávu 774997808—>rovnou prosím pište něco o vás, co můžete Lakince nabídnout a odkud jste. Vybraným zájemcům se ozveme.

Laky půjde do adopce po předadopční kontrole u vás doma a po podepsání adopční smlouvy.