Bady

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Unie práv zvířat z.s. - Srbce u Pardubic

Podrobný popis

Bady je krásný a veselý pejsek. Je mu 9 let a pochází z útulku. Měl ale štěstí a už jako prcka si ho vzala jedna rodina a Bady tak mohl prožít krásný život.. Bohužel, známe všichni přísloví “ člověk míní, život mění “ a mění se i situace pro Badyho.Bady už nemůže dále dělat společnost své milující rodině a hledá někoho, komu by mohl zase patřit a dát mu svoji lásku.Miluje mazlení,děti a fenečky. Pejsky moc nemusí. 

Bady má také rád procházky,chůze na vodítku mu nedělá problém a za piškotek udělá cokoliv.0
Je to hodný kluk a pokud je sám doma nic neničí, leží a věrně čeká než se vrátíte domů. Čeká ho kastrace, protože je to trošku náruživý otrava je potřeba počítat s tím, že pokud se kastrace nestihne v dočasné péči, nová rodina Badíka vykastruje a obrní se trpělivostí a hlavně důsledností než se Bady uklidní. Jeho náruživost je také hlavně o výchově, prosíme tedy o nové páníčky, kteří už mají s pejsky zkušenosti.
Pro Badyho tedy hledáme super rodinu, která mu dá spousty lásky a doslova se s ním vyblbne. Je vhodný k dětem a jejich společnost miluje.

Není to pes na zahradu k boudě nebo do kotce. Radost by mu určitě udělal domeček se zahradou a přístupem do domu, ale vaši společnost si rád bude užívat i v bytě.
Pokud máte kousek místa doma na gauči a velký kus místa v srdíčku, Bady je připraven to prázdné místo zaplnit. 

Je očkovaný,odčervený,čipovaný, má kolem 10kg a nachází se v Mladé Boleslavi.
Zájemci prosím pište do zpráv Šárka Hnízdilová nebo SMS zprávu 774997808 —-> rovnou něco o sobě,rodině a co můžete Badymu nabídnout.
Počítejte s předadopční kontrolou a adopční smlouvou. Vážným zájemcům se ozveme!