RONÍK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Aktuálně máme již dostatek zájemců a další do pořadníku nepřijímáme. Skutečně NEPŘIJÍMÁME.

Roník je zhruba čtyři až pět měsíců starý pejsek, kterého jsme přijali ve spolupráci s útulkem Na konci sveta. Roník pochází z romské osady na východním Slovensku a je to doslova kříženec kříženců. Neptejte se nás proto na plemeno a ani velikost v dospělosti. Vážně to nevíme a ani nemáme jak zjistit. Nicméně dle vlčákoidního vzhledu se dá předpokládat, že bude určitě minimálně střední velikosti. 

Roník je zatím čistý a nepopsaný list papíru a bude záležet čisté na majiteli, co si z Rona vychová a vycvičí. Povahově se zatím jeví jako velký sympaťák, s velmi mazlivou a kontaktní povahou. Určitě k sobě bude hledat aktivní pánečky, kteří ho dále povedou k poslušnosti a budou zvládat vybít jeho energii. 

Vzhledem k aktivitě a budoucí velikosti nehledáme pro Rona zájemce v důchodovém věku a ani rodiny s dětmi do cca dvanácti let. Respektujte to prosím. 

Do adopce půjde odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a s podmínkou kastrace po roce věku - ošetřeno smlouvou.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.