BELLA - ZAMLUVENÁ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

8 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 8m Icon: Střední (31-60 cm)
Zlatý retrívr
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: OZ Srdce pre všetkých

Podrobný popis

ZAMLUVENÁ
 
 
O cca 5 měsíční fence Belle můžeme říci, že je hodně aktivní, velmi inteligentní a trošku paličatá
Předešlý majitel se jí vůbec nevěnoval, zdá se, jakoby nebyla zvyklá na hlazení, ale začíná si to užívat. Nejspíš byla málo krmená, nemůže se dožrat a sežere na co přijde. Ale už se naučila posadit, když se jí dává krmení.
Stále odbouráváme tahání na vodítku. Hygienu má na svůj věk zvládnutou, umí si říct, že chce ven a vydrží krásně celou noc.
Bella je nekonflitní. Je v pohodě s dětmi, i se psy. Kočku asi ještě neviděla, ale dá se předpokládat, že je bude nahánět a bude si chtít s nimi hrát. Se psy si chce taky hrát, je s každým kamarádka. K malým dětem ji ale nedoporučujeme, protože skáče a mohla by je povalit.
Hledáme ZKUŠENÉHO člověka, co si umí poradit s výchovou a výcvikem, protože s Bellou bude ještě spoustu práce je to velké akční nevycválané štěně. Ale určitě z ní bude super rodinný pes. Je moc ráda venku, i je hodně osrstěná, proto hledáme domeček se zahradou, samozřejmě s přístupem dovnitř. Má moc ráda volnost
Ideální domov pro Belku si představujeme takto: aktivni zkušení páníčci, dům se zahradou s přístupem dovnitř, bez dětí nebo s většími dětmi a klidně se zvířecími kamarády.
Zájemce čeká předadopční kontrola, smlouva, adopční poplatek. V budoucnu musí Bella podstoupit kastraci.
 
Pokud cítíte, že je Bella pro vás to pravé, napište nám email nebo sms na číslo 737636199, kde se nám představte a napište nám něco o sobě. Děkujeme :)