HARRY - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

11 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 11m Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme :-)

Harry je zhruba sedmiměsíční chlapeček, kterého jsme přijali ve spolupráci s útulkem Na konci sveta SR. Harry vypadá jako menší kříženec labradora. Aktuálně má akorátní podkolenní velikost, váha cca dvanáct kilo. Zřejmě ještě o něco málo vyroste. 

I když vypadá jako malý roztomilý pejsek, nese si sebou dost velké šrámy na dušičce. Bojí se prudších pohybů. Když se lekne, má tendence s pláčem utíkat. Hledat proto bude velmi klidného a trpělivěvého pánečka, který mu ukáže, že lidi nejsou jenom zlí. 

Rozhodně pro něj nehledáme rodinu, kde jsou děti do cca dvanácti let. Prosíme - respektujte naše rozhodnutí. Je to pro dobro Harryho. 

Když si Harry na své lidi zvykne, je z něj milý a mazlivý chlapík. Ale potřebuje prostě čas.. Aktuálně je zvyklý být doma a hledáme pro něj výhradně bydlení se svým páneček v bytě či vevnitř v domku. Vhodnější by bylo klidnější město, než velkoměsto se všemi ruchy, auty, davy lidí, apod.

Vzhledem k jeho povaze je NEZBYTNĚ NUTNÉ, aby za ním nový páneček přijel na minimálně jednu až dvě seznamovací návštěvy. Prosím pokud toto nehodláte pro Harryho udělat, nepište nám a nesnažte se smlouvat ze stanovených podmínek. Na adopci Harryho nijak nespěcháme a budoucí majitele budeme velmi pečlivě vybírat.

Do adopce půjde odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a s podmínkou kastrace v dospělosti - termín kastrace ošetřen smlouvou.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.