RICHARD - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Peruánský naháč
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Praha
Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Richard a jsem moc hodný nahatý kluk, co hledá svoji novou rodinku. Je mi 9 let a jsem střední velikosti. Jsem úplně pohodový milý a mazlivý naháček, vážím 14 kilo, jsem typický představitel svého plemene, proto si hledám páníčky, kteří mají s naháčky zkušenosti. Pejsci mi nevadí, se všemi vyjdu, pokud si na mě nikdo nedovoluje. Jinak jsem velice klidný a úžasný pejsek, rád chodím na procházky, kde mě baví aportovat a užívám si to, chodím hezky na vodítku a doma nic neničím. Těším se na ty nej z vás, u kterých se budu mít moc krásně, váš Richard,"

 

Richard je 9 ti letý peruánský naháč, který je nově u nás v dočasné péči. Je to úžasný a moc milý pejsek, rád se mazlí a je víceméně ke všem přátelský. Venku ho to baví, rád si hraje, i aportuje, má radost s procházek a doma je klidný, respektuje svůj pelíšek, zkrátka úžasný pohodář. S pejsky vychází dobře, vyhovují mu spíše klidná psí kámoši, štěňata a mladí akční pejsci ho spíše stresují. Byl by rád za nějakou hodnou kamarádku i doma. Ríša je moc fajn kluk, přijde se pomazlit, ale není nijak vtíravý, spíše svůj. Hledáme pro něj ideálně majitele, znalé plemeno, zodpovědné a milují páníčky, v klidnějším prostředí. Potřebuje určitě majitele, kteří mají zkušenost s péčí o kůži naháčů, jednak vůči počasí a roční době, je zvyklý na oblečky, na slunci se musí kůže mazat, apod. Preferujeme zájemce, kteří mají něbo měli naháčky a dokáží se postarat o jejich specifické potřeby.

Richard je je odblešený, čipovaný, odčervený, kastrovaný, očkovaný. Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasce, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Návštěva možná po dohodě s Ivetou. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705 Za fotky děkujeme Jana Trpálková