MACEK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme :-)

Macek je zhruba rok, rok a půl starý pejsek, kterého jsme přijali ve spolupráci s útulkem OZ Pomoc psíkom na východnom Slovensku.

Macík je hrubosrstý kříženec kříženců střední postavy. O jeho minulosti toho moc nevíme. Ale dle povahy se jeví jako velký kámoš. Miluje lidi a mazlení, moc rád je se svými lidmi neustále v kontaktu a moc rád rozdává pusinky na všechny strany. Opravdu veselé, příjemné a komunikativní zvířátko, které pro svého pánečka půjde na světa kraj.

Chlapec toho zatím moc neumí, ale hrozně moc se snaží zavděčit. Navíc je poměrně dost mlsný, takže s ním nový páneček za pomoci motivace dokáže cokoliv. A bude toho potřeba opravdu hodně, protože Macek zatím neumí nic. Vůbec nic.

Mackovi hledáme aktivní rodinu, zkusit bychom mohli i odrostlejší děti, které by už byly schopné Macka samy cvičit.

Do adopce půjde odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a s podmínkou kastrace (možno vyřešit u nás ještě před adopcí).

Upozorňujeme, že Macek nevidí na levé oko. Zřejmě po nějakém úraze. Nicméně nijak ho to v ničem neomezuje, není lekavý. Zřejmě si už na svůj handicap zvykl. :-)

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.