Fenka Bobi

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Malý (do 30 cm)

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat

Podrobný popis

Bobi - osmiletá 10kg fenečka. Zpočátku nedůvěřivá, ale po chvíli se osmělí a už se dožaduje hlazení a drbání. Miluje míčky, klacíky, sněhové koule, prostě cokoliv s čím se dá hrát, případně házet. Pak je tím nejšťastnějším pejskem na světe. Miluje dlouhé procházky, na kterých ji všechno zajímá. Na vodítku chodit umí, netahá, nic neloví, za ničím neběhá. Kolemjdoucí psy vyštěkává. Společnost jiných psů nevyhledává, snese je, ale nemusí s nimi být. Je lepší jako psí jedináček, chce být prostě s člověkem. Koček a jiných zvířat doma si nevšímá, venku jí ptáci, zajíci ani srnky taky nezajímají. Cestování autem a MHD zvládá s přehledem, je velmi klidná a hodná. Nevadí jí ani chůze po městě nebo podél cest, je klidná, nestresuje. Hygienu má perfektní. Manipulaci jako je kartáčování a koupání taky v pohodě, bez problémů. 

Na začátku si vynucuje pozornost kňučením a pletením se pod nohama. Je důležité stanovit pevná pravidla. Zkouší, co všechno jí dovolíte. Má tendenci se na člověka fixovat, proto je důležité dodržovat pravidla, aby se zamezilo separační úzkosti. Základní povely ovládá.

Je ideální ke starším lidem, se kterými může být celý den. Nevadí ani rodina s dětmi, ale spíše staršími, malé děcka by jí nedali osobní prostor. Bobi má v sobě spoustu lásky na rozdávání, je to nesmírně hodná, milá a mazlivá fenečka, která si ještě pořád dokáže pořádně zablbnout. Taky je vítací typ, u dveří vás přivítá jaksepatří. 

Bobí - osm let, 10kg. Je očkovaná, odčervená, kastrovaná, čipovaná. 

Na svůj nový domov čeká v Ostravě, tel.: 731 089 709.
Zájemci o adopci pište si o adopční dotazník na docasnapece@seznam.cz.
Adopční poplatek 1500 Kč. 
Více psů na FB Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat.