Oddaná Rita - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

12 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 12 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jmenuji se Rita. Žila jsem venku a panička si mě moc nevšímala. Jenže já jsem velmi kontaktní, pozornost člověka potřebuji. Tolik samoty! Proto jsem utíkala, toulala se, hledala lidi, kteří mě pohladí, dají mi kousek své lásky... A pak mě panička odvedla do útulku. Čekala jsem delší dobu – starší, větší fenka :-( Jednou přišel pán, se svými dvěma fenkami. To jsem ještě nevěděla, že je to můj dočasný pán s kamarádkami. Ano, teď jsem v teple, mám vše, co mi chybělo, ale vím, že je to jen na chvíli. Že to trvalé si budu užívat třeba právě s Vámi. Moc prosím, dejte mi domov, jistotu.

 

Je mi 10 let, vážím 31 kg. Jsem hodná, přátelská, mazlivá oddaná, chytrá, učenlivá. Umím základní povely. Hygienu dodržuji, a když potřebuji ven, řeknu si. O samotě přehnaně neštěkám. Na vodítku umím, miluji dlouhé procházky, hry, cestování autem, ale zároveň lenošení. I u manipulace jsem hodná.

 

Psy i feny snesu, kočky vyzkoušené nejsou. Mohu i ke starším lidem, rozumným dětem. Domov hledám pouze uvnitř, v bytě nebo v domku.

 

Jsem kastrovaná, čipovaná, očkovaná. Srdce, krev i zadní nohy mám v pořádku. Jsem ve skvělé kondici.

 

Volejte na 739332300, od pondělí do soboty v čase 9 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se adopční smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče v Ústí nad Labem.