CHARLIE – UHLOVĚ ČERNÝ MEGA KRASAVEC

Pohlaví

Pes

Věk

6 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 6 Icon: Velký (61 cm a více)
Německý boxer
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

HEJ HALÓ! Koukej, tady jsem! Nooo, šup! Konečně!

Charlie je uhlově černý mega krasavec, kterého si každý zamiluje. Jeho podmanivá oříšková očka, mohutné lícní kosti a kudrlinky dostanou do kolen nejen mladé slečny, ale uchvátí i pořádné mužské. Charlie je božskou kombinací, kdy jeho temný a energetický jin vyvažuje světlý a veselý jang. Odpovídá to i tomu, že by se mělo jednat o křížence německého boxera a Chesapeake Bay retrívra, což je opravdu unikátní kombinace. Má díky tomu krásně hranatou hlavu, atletické tělo a na zádech neposlušně zvlněnou srst.

Je velmi veselý, spontánní, energický, akční a hravý. Hrozně, hrozně, ale hrozně miluje veškeré hračky. Rád aportuje, ale míček se musí vyměnit za jiný míček, jinak neodevzdá ten původní a radši si bude hrát na honěnou, což ho taky dost baví. Je to pejsek, který pod rukama nezkušeného člověka divočí, zlobí a blbne. Má však ale nádherný potenciál! Jakmile bude ve stabilním prostředí, kde bude zaručený režim, jednotná pravidla a bude se s ním trpělivě a kontinuálně pracovat, rozkvete v dokonalého parťáka. Již nyní umí krásně sedni, lehni a dávat pacičky, slyší na své jméno, přiběhne na zavolání. Zvládá jakoukoliv manipulaci a ošetřování. V kotci nic neničí, je absolutně čistotný a v kanceláři o něm ani nevíme, jak spořádaný je.

ZDRAVOTNÍ STAV: Charlieho narozeniny připadají na 4. 11. 2014, je mu tedy šest let. Je to statný a zdravý kluk se silnou imunitou a vrcholovou kondicí. Je očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce je jeho kastrace po adaptaci v novém domově.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Charlie je kus chlapa a hledá k sobě silné majitele. Aktivní lidi, kteří chtějí výletovat, běhat, trávit se psem hodně času. Hodí se do domu se zahradou s přístupem dovnitř i do bytu. V útulku nám nic neničí, až na milované hračky. Vybavení svého kotce si váží a je čistotný. Bude potřebovat režim a řád, jasná pravidla, trénovat, makat, běhat, unavit tělo i mysl. Prostě žít opravdu aktivně a naplno. Pro svůj elán se nehodí k úplně malým dětem, starým lidem a ani k slabším osobám. Nebyl bohužel správně socializován na jiná zvířata a nehodí se k nim. Možná by časem, po pořádné dávce práce, akceptoval společnost nějaké fenečky.

Máte-li o Charlieho zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by Charlie bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Charliemu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz

www.utulektabor.cz/10h/

HISTORIE: Charlie v minulosti vystřídal hodně majitelů, s různými přístupy k výchově. Proto v tom všem má trochu zmatek a těší se na stabilní domov, kde bude vše konečně jasné, stanovené a neměnné.