CHELSEA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Malý (do 30 cm)
Čivava
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Tak jsem posloužila jako máma na štěnata a šup, už vyšoupli i mě. Jsem čivaví holka, jsou mi asi dva roky a vážím 6 kilo. Vzdali se mě majitelé a jsem ráda, protože já bych ráda super domov s mladšíma aktivníma lidma. Ráda se mazlím a jsem šikovná holka, vše se učím a lidi mám moc ráda. Doma jsem čistotná a také jsem malý bystrý hlídač a na vše, co zaslechnu vás upozorním. S pejsky sice vyjdu, ale jsem trochu žárlivka a tak bych byla ráda jako jedináček. Kočky rozhodně proženu. Ráda bych našla aktivní mladou rodinu, nebo páníčky, kteří na mě budou mít čas a budou se mnou pracovat na správné výchově, správný čivavy, vaše Chelsea. "

Chelsea je čivaví kříženka, asi 2 letá a vážící 6 kilo. Dala ji k nám majitelka, nechala ji předtím nakrýt a měla jednou štěnata, která prodala. Chelsea je mrštná a akční holka, je přáteslká a kontaktní, má ráda lidi, ráda se mazlí a dovádí. Je to neohrožená a samostatná fenečka, zvládá vodítko, hygienu a na ostatní psy žárlí, bude radši sama, než aby se s dalšími psy, dělila o vaší lásku a přízeň.
Doma o samotě si zaštěká, nehodí se do bytu, kde bude zůstavat sama doma, hledáme milující a zodpovědné majitele, kteří jí dají lásku, jistotu a stabilní zázemí.
Chelsea je odblešená, odčervená, čipovaná, momentálně dohárává a čeká jí kastrace a očkování.
Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po přechozí návštěvě v dočasné péči, Oleško - Březová. tel : 723 029 785
Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel, 602 259 705