Aktivní Pluto - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 10 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Zažil jsem si být opuštěným psem, kterého nikdo nehledá. Nějakou dobu jsem žil jako pejsek beze jména, bez domova, bez pána a jistotou mi byla nekončící samota. Jednoho dne jsem byl odchycen a můj osud nabral jiný spád. Čekal jsem trpělivě na svou chvíli v útulku. Každý den s nadějí, že třeba dnes půjdu domů já?! Nic se neměnilo. Víte, z útulku vždy odcházejí menší a barevnější pejsci. Jsem sice hodný, ale to nestačí, protože jsem velký a černý. Začal jsem mít pocit, že konečně někam patřím. Přijal jsem, že útulek se stane mým domovem a přestal jsem doufat. Když jednoho mrazivého rána jsem zaslechl: „Pluto! Odjíždíš do dočasné péče pod Psí senioři v nouzi!“ A odtud nyní hledám domov.

Jmenuji se Pluto, je mi 8 let, vážím 29 kg. Jsem důstojný zástupce ovčáků, hodný, přátelský, oddaný a věrný. Hygienické návyky dodržuji. Přehnaně neštěkám, ale dokážu ohlídat, když je třeba. Na vodítku umím, zprvu trochu táhnu, ale po chvíli jdu vzorně a užívám si procházek. Cestování autem zvládám dobře. Veškerou manipulaci snesu. O aktivitu se mnou není nouze a tuze rád pracuji.

Mohu i k rozumným a větším dětem. Ke kočkám vhodný nejsem. Psí kamarádku uvítám a ostatní pejsky – samce si vybírám. Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě.

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný. Krev i srdce mám v pořádku.

Volejte na 739332300, od pondělí do soboty v čase 9 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani emaily. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Liberec.