Kešu - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Podrobný popis

Jméno: Kešu
Věk: cca 4 roky
Velikost: střední, váha 11 kg
Snášenlivost: Hravý hned od začátku i s cizími lidmi, s ostatními psy také. Kočky a jiné zvířata nejsou vyzkoušené. Děti raději odrostlé, úplně malé mu v minulosti nevyhovovaly
Nachází se : Praha 7
Kontakt fb: Barča Kloudová, ( nejprve poprosíme napsat SMS) 777325275

Kešu je čtyřletý mladý pejsek plný elánu, který si chce užívat aktivní život plný radosti a lidské lásky. Jde o křížence jezevčíka a německého loveckého teriéra. Poprvé si ho z útulku do péče vzala rodina s malým dítětem, po několika dnech byl však Kešu do útulku vrácen potom, co údajně projevil agresi vůči malému dítěti.
Po vrácení byl venčen 12letou dívkou, kterou měl rád a ke které se agresivně žádným způsobem nechoval. Tudíž bychom byli rádi, pokud by se ho chtěla ujmout rodina s dětmi, tak určitě se staršími, které již vědí, jak se k pejskovi chovat (10+) . V současnosti je v dočasné péči a je to největší miláček.
Za dobu dočasné péče je Kešík neustále hodný a poslušný mazel. Na pejska z útulku je nebývale schopný učit se povelům. S pamlskem ho člověk rychle naučí v podstatě cokoli, už teď spolehlivě umí sedni, pac a zůstaň a s trochou snahy je schopný naučit se desítky povelů.
Na vodítku chodí poslušně, jen občas, stejně jako ostatní psi, tahá a snaží se dostat k ostatním pejskům, se kterými si chce hrát.
Kešu je povahově klidný ale pohybově aktivní milovník procházek a hraní. V domácnosti ani venku ve městě vůbec neštěká. Neprojevuje se štěkáním na cizí lidi, psy ani na návštěvy v domácnosti. Jízdu MHD s košíkem zvládá na jedničku.
Kešík je dobrým parťákem jak do bytu, tak i do domečku se zahrádkou, ale s přístupem dovnitř.
Do nového domova půjde půjde očkovaný, vykastrovaný, čipovaný, po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.
Postup adopce najdete na: http://www.pesnejvernejsipritel.cz/psi-k-adopci/