GABRA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

11 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 11m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme. :-)

Gabra je zhruba tříměsíční štěňátko, které někdo hloupý namnožil a pak se jí zbavil. K nám přišla ještě se svojí sestrou Málinkou. Údajně by jejich matka měla být vrčák a otec neznámý pachatel. V dospělosti předpokládáme střední podkolenní vzrůst.

Gabruška je jako každé jiné štěňátko - divoká, hravá, všechno okusuje, všechno ji zajímá. Co se týče výchovy, tak je to stále nepopsaný a čistý list. Bude jen a jen na novém majiteli, jak si fenečku vychová. Pro Gabru hledáme ideálně zkušenější pánečky, kteří budou mít zájem vést Gabru k dalšímu výcviku, socializaci, výchově, atd. Jednou z ní bude kus psa a je nezbytně nutné, aby byla vedena ke slušnému chování.

Nehledáme - starší lidi, lidi v důchodovém věku a rodiny s malými dětmi. Buďte tak hodní a RESPEKTUJTE TO.

Do adopce půjde odčervená, odblešená, očkovaná a čipovaná s vlastním petpasem. Podmínkou adopce je kastrace v domluveném termínu - ošetřeno smlouvou.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.