Mazlík Čiko - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 13 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Čiko, kříženec belgického ovčáka, cca 11 let, 39 kg. Jak se Vám může nejlépe odvděčit ten, kterého celý život milujete a jste mu skvělým parťákem? Uváže Vás u stromu! Ale i přesto, kdybych svou paničku znovu potkal, olízl bych jí obličej a nechal se podrbat. Tak velké srdíčko já mám. Proto jsem se dostal do útulku. Nikdo mě nechtěl, lidé kolem mě chodili bez povšimnutí, jsem prý velký, starý... Poté jsem putoval do dočasné péče pod spolek Psí senioři v nouzi. Jsem sice v teple, ale chybí mi to hlavní – domov, jistota. Tolik toužím dávat lásku. Prosím, nedívejte se očima, ale srdcem, adoptujte mě.

Zažijete se mnou spoustu legrace, povídám, vrtím ocáskem, nejvíce, když Vás vítám nebo mě hladíte, to jsem v sedmém nebi. Vše mě zajímá, budu Vám rád asistovat u čehokoli. Poslouchám – umím si sednout, lehnout, dát pac, jít na místo, zůstat. Hygienické návyky mám 100%, neničím. Na vodítku umím. V autě pojedu také s nadšením. Manipulaci snesu, jen jsem citlivější na nožky. Dočasná panička mi je pravidelně utírá, ale když mi je vyšetřovala paní doktorka, to se mi moc nelíbilo :-)

V dočasné péči mám několik psích kamarádů, jsou rozumní, a já jsem s nimi bez problému. Ke kočkám vhodný nejsem. Mohu i k rozumným dětem, starším lidem.

Domov hledám pouze uvnitř, v teple, v domku nebo v bytě s minimem schodů.

Jsem kastrovaný, čipovaný, krev i srdce mám v pořádku. Přeočkování mě čeká. Mám artrózu a spondylózu, což je vzhledem k věku normální. Jsem stále aktivní, chodím na procházky, apod.

Volejte na 776666258, od pondělí do soboty v čase 9 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani emaily. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.