DIXIE - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

10 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 10 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

“To si tak krásně žijete pohodlný psí život u svých páníčků, a najednou se všechno obrátí vzhůru nohama, páníčkové si odejdou do člověčího nebe, a já tu zůstanu na ten svět sama. Trochu jsem si poplakala, pořád mi chybí, ale hlavu ani ocas nevěším a už se těším, jací skvělí lidé si mě zamilují. Jsem už dáma v letech, ale udržuji se stále fit a v kondici. Ráda se projdu po okolí a zbytek dne odpočívám na gauči, pospávám a nebo pozoruji svět kolem sebe. Drbat prosím hlavně na břiše a nad ocasem, ráda názorně předvedu. Dáma taky musí nějak vypadat, a tak si potrpím na to, aby byl můj krásný dlouhý jemný kožíšek pravidelně vyčesaný. To vždycky slastně přivírám oči a tu péči si užívám jako v salonu. Jinak náročná nejsem, moc toho nesním, potřebuji hlavně měkký klidný pelíšek a milující náruč, vaše Dixie."

Dixi bude letos 10 letá kříženka jezevčíka. Dostala se k nám po smrti majitelů. Je to vzorná fenka, zvyklá v bytě, čistotná, klidná, hodná a mazlivá. Cizích lidí se zpočátku bojí a také se leká rychlých pohybů a hlučných věcí kolem sebe. 
Na prvním seznámení je ostýchavá a navazuje kontakt opatrně a pomalu. Jakmile si ale zvykne, je z ní skvělá a laskavá fenečka, která vás bude milovat a všude následovat.
Většinu času spokojeně odpočívá na svém místě, ale užívá si i procházky venku po okolí, ráda se proběhne, na vodítku chodí vzorně. Nemá ráda jiné psy, venku si jich nevšímá nebo dá rovnou varování, že se přátelit nechce, proto ji hledáme domov, pouze jako jedináčkovi. Hledáme pro ni klidný, milující domov, ideálně ke starším aktivním lidem, kteří už jsou většinu dne doma a budou jí dělat společnost. Dixie potřebuje klidné a nerušené prostředí, kde se bude cítit bezpečně, laskavý a vlídný přistup, který oplatí bezmeznou láskou.

Dixie je kastrovaná, čipovaná, očkovaná, odčervená. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po dohodě s dočaskářkou Janou na tel : 777 07 11 44. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz a j.knappova@seznam.cz