NERO

Pohlaví

Pes

Věk

11 měsíců

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 11m Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Středočeský
Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Nero a jsem ovčácké mládě, co potřebuje vaši pomoc. Je mi 9 měsíců, nějak se mi nevydařil start do života a tak hledám trvalé zázemí a stabilní rodinu, u lidí, kteří milují ovčáky a dokáží je skvěle vychovat. Žil jsem jak dříví v lese a nic mě nenaučili, jsem hravé sebevědomé mládě, co potřebuje ukázat lásku, ale také usměrnit ve výchově, aby ze mě byl skvělej pohodovej kluk. U tety v dočasce dovádím se psími kamarády, co jsou velcí jako já, ale malí pejci a kočičky se předeme mnou musí mít na pozoru. Jsem divoký akční puberťák, co je do všeho hrrr a tak musíte být hodně důslední. Lidi miluju a rád si přijdu pomazlit se, chci někam patřit a mít své lidské vzory, váš Nero."

Nero je 9 měsíční Německý ovčák, od štěněte se mu nikdo mnoho něvěnoval, bydlel převážně venku a rodina se ho nakonec vzdala. Je to veselý akční a temperamentní kluk, krásný, dlouhosrstý a velký. Přijel jako Velká voda, nadšen z nového prostředí a velké zahrady, kde si rád hraje a dovádí se psy stejné velikosti. Je žhavý do každé práce a hry, miluje hračky, klacky přetahovadla. Lidi má rád a potřebuje svého pána, svou lidskou autoritu, ke které bude vzhlížet a akceptovat ji. Nic moc neuměl, ovládá pár povelů,ale nemá dobré přivolání a výchova a socializace také není dokonalá. V dočasné péči se vše učí, na všem pracuje a je velmi šikovný, jen potřebuje důslednější vedení a řád. Rád se mazlí, učí se hygieně, doma o samotě moc nevydží, kouše věci, pokud se dostatečně neunaví a nevybije energii. Nehodí se k malým psům a kočkám ani k dětem.

Pro Nera hledáme zkušenější majitele, pouze ! v domě se zahradou, s bydlením doma, prospěje mu cvičák a socilaizace, na svého člověka se věrně váže, bude z něj skvělý oddaný pes, dáte - li mu správnou výchovu a péči a hodně času, které potřebuje. Nero čeká na své majitele ve Středočekém kraji, Kladensko. Je odblešený, odčervený, kastrovaný, očkovaný, čipovaný, s RTG kyčlí ok.

Podmínkou adopce je podpis Adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku, předchozí návštěva v dočasné péči.  info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz , nebo tel : 602 259 705