Byšek, NO k zamilování - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

12 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 12 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Neumřel mi páníček, nebyl jsem vyhozen, ale naštěstí jsem byl odebrán. Mám trochu jiný příběh, než ostatní pejskové. Měl jsem domov, mazlení, svojí paničku neustále nablízku, pelíšek a misku plnou papání...do jisté doby. Moje panička měla již svůj věk, občas zapomínala, že jsem tady já a mám hlad. Stalo se dokonce, že jsem nedostal granulky ani uvařené masíčko déle než týden, a to už bylo k nevydržení. Nechodil jsem ani na procházky, a tak jsem začal vymýšlet plány útěků. Utíkal jsem nedaleko za rodinou, u které se našlo většinou něco k snědku, ale ne pokaždé. Byl jsem pohublý, hladový, vyčerpaný a jednoho dne jsem přestal utíkat. Lehl jsem si u toho domu, kde mě občas krmili, až mě nakonec odvezla hodná paní do útulku. Z toho mě pak vysvobodili moji andělé ze spolku Psí senioři v nouzi, a hledají mi nový domov. Toužím po lásce, mazlení a misce plné dobrot. Nepřestávám věřit, že se objeví spřízněná duše, kterou budu milovat ještě více, než paní, co na mě neustále zapomínala. Budu vděčný za každé pohlazení, za maličkatý pamlsek, a splním vše, jen abych už nebyl sám.

Jsem Byšek, německý ovčák, hodný a mazlivý. Je mi 9 let a vážím 35 kg. Umím pár základních povelů a baví mě se učit nové. Moje dočasná panička říká, že jsem dokonce i gentleman, dokážu být ohromně něžný, trpělivý a kontaktní. Na ostatní pejsky jsem hodný, ale musí se chtít kamarádit.

Hygienické návyky dodržuji. Přehnaně neštěkám a hlídám jen, když je třeba. Na vodítku umím a užívám si procházek. Cestování autem zvládám dobře. Manipulaci se učím a dělám pokroky. Mohu i k rozumným dětem. Kočky odzkoušené nemám.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě bez schodů.

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný. Krev i srdce mám v pořádku. Mám horší zadní nožky, což je vhledem k věku a velikosti normální. Užívám tedy kloubní výživu a pan doktor doporučil procházky kratší a častější.

Volejte na 739332300, od pondělí do soboty v čase 9 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Praha.