Goldie, bytová dáma - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

12 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 12 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Goldie si zamiloval i známý Luděk Zelenka...

"Jsem Goldie, krásná kříženka, 10 let, 23 kg. Byla jsem gaučovou dámou. Najednou, v mých deseti letech, se pánečci rozhodli, že jsme spolu zestárli, a to stačí, že dále se o mě starat již nemohou. Volali do útulku a chtěli mě dát do kotce... Z gauče kotec, zima, pláč ostatnich opuštěných pejsků? Noční můra! Bála jsem se, co se mnou bude. Paní z útulku zavolala spolku Psí senioři v nouzi, který mě přijal do domácí dočasné péče. Sice mi není zima, ale jsem vyplašená, cítím nejistotu, strach... Co bude dál? Prosím, dejte mi domov, již napořád.

Jsem moc hodná, mazlivá. Za plotem dobře hlídám. Hygienické návyky dodržuji, o samotě neničím, neštěkám. Na vodítku umím. V autě jsem klidná. Manipulaci snesu, i na pana doktora jsem byla hodná, jen se mi nelíbilo, když se mi chtěl podívat na zoubky. V dočasné péči jsem kamarádka i s jinými psy, ale raději bych byla jedináčkem nebo měla za parťáka samce. Koček doma si nevšímám, venku je proháním.

Domov hledám pouze uvnitř (ne kotec, bouda, celé dny sama na zahradě), v domku nebo v bytě.

Jsem kastrovaná, čipovaná, očkovaná. Krev i srdce mám v pořádku.

Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Rezervace možná není. Mějte vlastní obojek a vodítko. Volejte na 739332300, od pondělí do soboty od 9 do 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Dočasná péče Liberec."