Dobby, 14 kg - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

11 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 11 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jmenuji se Dobby, mám 14 kg, 9 let. Žil jsem v bytě se svými pánečky. Byl jsem tak spokojený... Prý se tomu říká rozchod, a tak jsme s pánečkem zůstali sami. Ale on byl stále více a více v práci, a proto mě odvedl do útulku. Z bytu chladný kotec, mrznul jsem, a ten smutek, který jsem cítil. Díky lidem, kterým záleží na nás, opuštěných pejscích, jsem v dočasné péči pod spolkem Psí senioři v nouzi, a tolik prosím o domov, již napořád.

Jsem stále vitální. Když jdeme na procházku, raduji se. Na vodítku umím. A pokud se rozhodnete odpočívat, lehnu si taky a spím na pelíšku. Mám rád kontakt s člověkem, hlazení, s důvěrou si položím hlavičku do Vašich rukou. Hygienu mám perfektní, a pokud potřebuji ven, řeknu si. Manipulaci snesu. Autem jezdit také zvládám. Jsem něžný a dobroty si beru opatrně.

Fenky mám moc rád, pejsky si vybírám. Mohu i k rozumným dětem, starším lidem.

O samotě, bez psí parťačky, pláču. Domov tedy hledám v domku s přístupem dovnitř nebo v bytě se psí kamarádkou nebo u pánů, co se mnou budou co nejvíce.

Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný. Srdce mám v pořádku

Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Rezervace možná není. Mějte vlastní obojek a vodítko. Volejte na 739332300, od pondělí do soboty od 9 do 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Dočasná péče Ústí nad Labem.