ALFÍK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme :-)

Alfík je velmi originální zhruba tříletý střapatý kříženec podkolenní velikosti. K nám dorazil v rámci spolupráce s útulkem Na konci sveta SR. V jeho dosavadním životě se zřejmě odehrály zatím jen velmi špatné zážitky a je to na Alfíkovi poznat. 

Alfíček je z počátku velmi bázlivý, bude tedy třeba klidného a vyrovnaného přístupu. S klidem zvládá procházky i blbnutí ve sněhu. Je nekonfliktní k ostatním psům i kočkám. Vychovanou psí kámošku by jistě přivítal. Alfík rozhodně není vhodný k dětem a do velmi rušné domácnosti. Je třeba se mu věnovat a naučit ho vše, co by správný parťák měl umět. Není přehnaně energický, bude mu vyhovovat kratší procházka v klidném prostředí. Ideálně bydlení na vsi nebo v menším městě.

Do adopce půjde odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a s podmínkou kastrace.

UPOZORNĚNÍ: Pejsek ALF se nachází v dočasné péči u PÍSKU a tam se také budou konat OPAKOVANÉ SEZNAMOVACÍ NÁVŠTĚVY. Pokud nejste ochotni na OPAKOVANÉ SEZNAMOVACÍ NÁVŠTĚVY přijet a nebo si myslíte, že Vám pejska dovezeme, neztrácejte prosím čas psaním emailů. 

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.