FLOYD a FAMOUS(n) - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 5 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Unie práv zvířat, z.s.

Podrobný popis

FLOYD & FAMOUS Cane Corso
HLEDAJÍ NOVÝ DOMOV
Jejich datum narození mělo být šťastné..... samé pětky.... 25.5.2015 krásná životní čísla pro dva psí kluky. Pět let žili svůj krásný, pohodový a láskyplný život. Spolu, ve velkém domě, s velkou zahradou a hodnou,milující paničkou. Přes den se proháněli na zahradě, přes noc byli doma v teple. Nikdo nikdy na ně nebyl hrubý a nikdy nepotřebovali žádný dril. Byli domací mazlíčci, i když každý z nich má okolo 60 kg. Jsou to hodná, "canecorsí" zlatíčka , na která vždy platila dobrá slova a pozitivní výchova.
Teď se jim vše zhroutilo, jako domeček z karet. Panička se dostala do opravdu vážné situace, kdy už se nemůže o ně postarat. Skončili v provizorním dočasném domově, kde nemají přístup do domu, ale kvalitní péče se jim jinak stále dostává, nemohou zde ale zůstat napořád a opravdu už potřebují to své doma, kde na ně bude čas a zase budou někam patřit....Nejsou zvyklí na jiné psy..
Oni dva jsou prostě smečka. Fenky oba milují, a pod dohledem zvládnou i submisivního psa.... ale.... člověk nikdy neví.
Floyd je pohodář a žrout, který se nechá rád uplácet něčím dobrým na zub
Famous je vychytralý cíťa a je potřeba aby se mu více pomohlo zvyknout si na něco nového, na změny reaguje i tím, že nežere...
Oba kluci jsou z jednoho vrhu a jsou v dobré kondici. Jsou krmeni kvalitními granulemi.
Nedávno u nich proběhla i kastrace, aby se předešlo množení a jinému zneužití. Tím se i zklidnili. Kluci nejsou zvyklí na malé křičící děti. Chtějí pohodu a klid, pokud ji nemají jsou pak trochu nesví.
Domov hledají i jednotlivě, nikdy ale nezažili samotu a tak pokud půjdou do adopce jednotlivě,hledáme k nim páníčka,který s pejskem může trávit většinu času a nebo mu bude dělat společnost větší,klidná,nekonfliktní a vychovaná fenečka.... Jsou to psi pro zkušené. Žádnému začátečníkovi takového psa opravdu nedáme. To že se vám jen líbí, v tomto případě vážně nestačí. Jejich dočasná panička velice ráda pomůže a poradí, tak aby si kluci co nejrychleji zvykli v novém. Uvítáme i návštěvu a pomalé seznamování,venčení apod...
A jaký domov pro ně hledáme?
Nejlépe v domě se zahradou a neomezeným přístupem do domu. BEZ MALÝCH DĚTÍ A OSTATNÍCH ZVÍŘAT. Nový pán musí mít přirozenou autoritu, zkušenosti s velkými plemeny a hlavně cit.
Zájemci mohou psát SZ, kde vysloveně požadujeme informace o vás a rodině, zkušenostech a co můžete takovému krasavci vlastně nabídnout vy. A taky proč chcete právě takové plemeno. VÁŽNÍ zájemci mohou také volat a psát sms na tel. číslo 774 997 808 nebo 606 175 317.
Domov budeme vybírat opravdu pečlivě a zodpovědně. Počítejte i s předadopční kontrolou.