JACK - zemřel

Pohlaví

Pes

Věk

15 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 15 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí azyl HAFANOF

Podrobný popis

EDIT:

Jack ode dne 1. 2. 2020 zůstává jako doživotní dočaska v našem depozitu. Hledáme páníčky, kteří Jacka virtuálně adoptují, a tak ho měsíčně budou podporovat libovolnou finanční částkou - Zájemci o virtuální adopci prosíme o zprávu na fcb nebo ne email: jack@psidepozitum.cz . DĚKUJEME! 

 

Jack je cca 15 -ti letý pesan, kříženec jorkšírského teriéra. Slyší pouze na vysoké tóny, má šedý zákal v obou očí, artrózy patel vyššího stupně, je inkontinentní a je u něj malé podezření na epilepsii (to nadále sledujeme).

Nyní se léčí ze silného zánětu močových cest. Z důvodu jeho stáří a díky jeho inkontinenci jsou nutné pravidelné kontroly ledvin.

Jack je tvrdohlavý, svéhlavý, živý a velice chytrý pes. Nejsme schopný úplně říci, co má za sebou, ale je hodně bojácný a vystresovaný z každé nové situace. Hygienické návyky jsou velmi slabé, je velice svéhlavý na manipulaci, kdy rychle útočí. Hodně se o sebe bojí.

Na svůj věk je velice aktivní, nemá rád úplně malé děti (dříve byl prý dětmi týrán), ale je hodně společenský pokud má jistotu ve svém majiteli.

Jack by potřeboval klidný domov plný tolerance a lásky, kde by si došel pro pomazlení, kdy on bude chtít.
Potřebuje častěji venčit, proto by byl ideální majitel takový, co s ním bude doma.

Se psy vychází dobře, při seznámení se nejdříve bojí a útočí. Nemá rád, pokud se o něj zajímají, a proto by bylo lepší, kdyby mohl žít spíš jako jedináček.

Rád se nechává hladit a potřebuje cítit přítomnost svého pána. Jack není vhodný tedy do rodiny s dětmi, a nemůže jít někam, kde by byl celý den doma sám. Také není vhodný jako pes jen na zahradu. U dočasné tety je teprve chvilku, ale rychle se upíná na osobu, co s ním je, pokud si získá jeho důvěru.

JACK SE NACHÁZÍ U DOČASNÉ TETY VE ZLÍNĚ.

PODMÍNKY ADOPCE:
Jack bude moci odejít do adopce od 3.1.2021 (ale už teď přijímáme návštěvy, aby si na nového pána zvykl), podmínkou jsou minimálně tři návštěvy, je potřeba podepsat adopční smlouvu a složit adopční poplatek částky 1700,- Kč na transparentní účet depozita.

Do adopce půjde očkovaný, čipovaný, odčervený a vykastrovaný.

KONTAKT PRO ZÁJEMCE:
niki@kociciapsiazyl.cz
+420 737 217 014 (dočasná teta Bohdana)