Bačík, nejvěrnější přítel - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

12 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 12 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Bak, Bačík, 12 kg, prý 10 let, ale pan doktor by mi řekl méně, a ani já se na tento věk necítím. Bohužel jsem přišel o pánečky, které jsem tolik miloval, a ze dne na den jsem se ocitl v chladném kotci. Byl to pro mě velký šok. Kde je můj teplý gaučík, ruce, které mě hladí, hlasy, které na mě vlídně mluví? Smutnil jsem... Pak přišla naděje v podobě dočasné péče pod spolkem Psí senioři v nouzi. Prosím, dejte mi domov.

 

Prý jsem ten nejúžasnější pejsek. Zprvu jsem nesmělý, ale jakmile začnu důvěřovat, nehnu se od Vás. Vše budu chtít dělat s Vámi, budu Vás objímat, tulit se, vrtět ocáskem.. Projevím tolik vděku. Hygienické návyky mám 100%, neničím, přehnaně neštěkám. Jsem i poslušný. Na vodítku netahám, v autě o mně nevíte. Po několika dnech snesu i veškerou manipulaci.

 

Jsem vhodný i ke psům, fenám, kočičího kamaráda bych mohl mít také. Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě, ideálně u pánů, co se mnou budou co nejvíce – separační úzkost nemám, ale tak budu nejšťastnější.

 

Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný, krev i srdíčko mám v pořádku. Na jedno oko prý hůře vidím kvůli šedému zákalu, ale mně to v ničem nevadí :-)

 

Volejte na 776666258, od pondělí do soboty od 9 do 19 hodin. Nepiště SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.