DENNY - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 měsíců

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 8m Icon: Malý (do 30 cm)
Zlatý retrívr
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Nový JIčín
Region: Moravskoslezský
Datum nálezu: 01.01.2021
Akt. umístění: BoudaBudka - pomoc psům, z.s.

Podrobný popis

DENNY – NAŠEL DOMOV 

Seznamte se s Dennym. Denny k nám přišel přesně na Nový rok 2021. Je to asi tříměsíční prcek. Tedy úplný prcek to nebude, nyní má přes 5 kg, počítejte s tím, že to bude středně velký pes. Pro představu ve velikosti asi jako borderka. Rodiče jsou kříženci, zřejmě nějaký retrívr mezi předky bude. Denny se narodil a trávil dosavadní život v ne zrovna dobrých podmínkách. Díky hodné paní, která si štěňat všimla, se jim podařilo najít nové domovy. Také Denny odcestoval, ale jen proto, aby se dostal z dosavadního „domova“ . Paní, která ho odvezla, si ho nemohla nechat a požádala nás o pomoc.

Denny je sice plný blech, ale už s nimi bojujeme. Byl jednou naočkován, je odčervený, dostal čip. Má štěněcí kýlu, kterou zatím na doporučení veterináře, nebudeme řešit. Prý je to vhodnější až po několika měsících. Možná až současně s kastrací. Toto tedy bude na novém majiteli.

Denny je malé štěně, hodné, mazlivé, ale vše podstatné ho budete muset naučit. Výchova, učení a socializace bude převážně na vás. Na té zahradě, kde trávil veškerý svůj čas, se nic moc naučit neměl šanci. Ale určitě vše dožene.

Pokud by jste Dennymu chtěli dát domov, napište nám  co nejvíce informací. Proč by jste Dennyho chtěli, jaké s ním máte plány, v jakých podmínkách bude žít. Denny je v dočasném domově poblíž Nového Jičína. Do nového domova půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku.