DAJANA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme :-)

Zhruba půlroční fenečku jménem DAJANA jsme přijali ve spolupráci s útulkem Na konci světa SR. Dajana pochází z osady na Slovensku a není tedy možné určit, čeho je kříženec a jak bude velká v dospělosti. Hrubým odhadem vypadá na mix nějakého xvrčáka. Aktuálně má cca osm kilo a předpokládáme, že ještě o kousek povyroste - zhruba podkolenní velikost. 

Dajanka k nám dorazila jako malé olezlé hubené nic. V osadě si totiž užila svoje a holky z útulku Na konci světa to stálo nemalou dřinu, aby ji vytáhly hrobníkovi z lopaty. U nás se krásně osrstila, povyrostla, zakulatila se a je z ní krásné a taky hodně divoké štěně, se kterým puberta mlátí zleva doprava. :-D 

Fenečka hledá aktivního páníčka či rodinu, ideálně se zájmem o další výcvik. Dajana totiž toho zatím moc neumí a má tedy co dohánět. Starší děti v rodině mohou být. Druhý pejsek či fenečka také, případně kočičky by neměly dělat problém. Dajanka je velmi přátelská ke všemu živému. 

Do adopce půjde odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná s vlastním petpasem a také s podmínkou kastrace v dospělosti - ošetřeno smlouvou. 

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.