Rolf, aktivní mazlík - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

11 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 11 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Již jsem zapomněl, jak se jmenuji, jaké to je, užívat si tepla domova, lásky a aktivit se svými milovanými. Jsem bezdomovec více jak dva roky. Takových psů je všude mraky, a já svou šanci prý již nedostanu. Najednou... Kde to jsem? V dočasné péči spolku Psí senioři v nouzi. Ano, dostal jsem naději, která prý umírá poslední. Prosím, dejte mi domov.
 
Nyní mi říkají Rolf. Jsem krásný staford, 27 kg, 8 let, aktivní, hodný, pusinkující, a nezkazím žádnou legraci. Hygienické návyky mám 100%, umím základní povely – sedni, dej pac, zůstaň, snažím se chodit i u nohy. Neničím, přehnaně neštěkám, ovšem jako každý pejsek potřebuji vybít energii. Budu s Vámi rád dělat cokoli – jezdit v autě, chodit na procházky, můžeme i sportovat, atd. Prostě, ideální parťák... Manipulaci snesu, ale pana doktora se bojím :-)
 
Mohu mít psí kamarády, s některými si chci hrát. Fenky miluji, pejsci se mi líbí ti, kteří na mě nejsou protivní. Kočky proháním. K rozumným dětem jsem vhodný také.
 
Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě.
 
Jsem zdravý, kastrovaný, čipovaný, očkovaný a odčervený.
 
Volejte na 776 666 258, od pondělí do soboty v čase 9 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.