Falco - Everlasting Love - Vlčí Doly - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Falco - Everlasting Love - Vlčí Doly ❤️

Něžný, jemný, utulený a vždycky dobře naladěný psí úžasňák hledá svoji vysněnou rodinu, které nebude vadit jeho hendikep, protože on sám ho jako hendikep necítí- Falco je zhruba dvouletý kříženec neznámého původů, váží necelých 20 kilo, má něco přes 2 roky a nachází v azylu Tail Story CZ.

Falco je ten nejumazlenější pejsek na světě, úplný miláček. Ráno nemůže dospat, jen co otevřu oči, začne mi rozdávat radostné pusinky. Miluje dlouhé procházky, na kterých si může všechno očichat. Když vyběhá nožičky, schoulí se doma do měkkého pelíšku a usne jak miminko. Falco vychází s dalšími pejsky na jedničku, rád si s nimi hraje, klidně by ale v nové rodině mohl být psím jedináčkem, pokud bude mít svého milovaného člověka nablízku, bude naprosto spokojený.

Falco má nemocné oči, trpí nemocí PRA, jedná se o degenerativní onemocnění sítnice. Zatím Falco vidí, postupně se mu však bude zrak zhoršovat, až oslepne úplně.

Falco hledá rodinu, která ho bude milovat, nabídne mu svou lásku, láskyplnou náruč, spoustu pohybu a kvalitní stravu - Falco má citlivé zažívání. Falco Vám všechnu Vaši péči stonásobně vrátí.

Očkovaný, čipovaný, kastrovaný, odčervený, ošetřený tabletou Nexgard Spectra. Falco půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Falca nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ.